Obec Hříběcí, Horní Cerekev, 393 01, Vysočina, CZ
+420 728 733 886
kubaholubec@seznam.cz

O REVÍRU

Holubcův rybník byl napuštěn na podzim roku 2013 a ihned po napuštění zarybněn násadou kapra větších velikostí. Z toho důvodu můžete dnes lovit ryby dosahující zhruba 12 kg a nelze vyloučit přítomnost větších kusů. Obsádka revíru je postavena tak, aby vyhovovala hlavně kaprařům, lovcům na feeder, popřípadě plavanou. 

Rozloha revíru činí 1,2 hektaru a hloubky se pohybují od 4m u hráze až po standartních 1,5m – 2m vody přecházejících v mělčinu v zadní části revíru. 

Obecně se v rybníce nachází velké množství kaprů od klasické násadové velikosti až po první vysazené ryby dosahující hmotnosti okolo 12kg.

Můžete narazit na trofejní líny, kterých se v revíru nenachází zdaleka tolik jako kaprů a o to by vám jejich ulovení mělo udělat větší radost. I přes to, že jsou to zkušené ryby a je jich přiměřené množství lze je bez problému mezi úlovky kaprů očekávat.

V revíru je též asi 20 kusů amurů pro zpestření lovu. I u nich se dočkáte kusů přes 10kg. 

V revíru se též nachází obsádka dravců, kterou nebudeme v zájmu jejich ochrany blíže specifikovat a jejich lov se přísně zakazuje!
Vzhledem k malému rybářskému tlaku očekávejte velké množství úlovků ne příliš zkušených ryb a velmi akční lov. 

Vzhledem k maximálnímu komfortu našich hostů obsazujeme revír vždy pouze jednou skupinou rybářů. Většina rybářů loví přímo od prostoru chaty, není však problém si po domluvě postavit přístřešek i v jiné části revíru.

Revír je pod malým rybářským tlakem, proto se můžete těšit na klidnou rybařinu v pěkném prostředí.


Jak se k nám dostanete
Holubcův rybník se nachází na Pelhřimovsku v kraji Vysočina za vsí Hříběcí v blízkosti Horní Cerekve. Po příjezdu do Hříběcí ze směru Horní Cerekve pokračujete vsí po hlavní silnici a zhruba v půlce prudkého stoupání na opačném konci vesnice (bývalá cihelna po pravé straně) odbočuje vpravo polní cesta, která vede po 500m až k vodě. 

Souřadnice revíru: 49.3202592N, 15.29433