Obec Hříběcí, Horní Cerekev, 393 01, Vysočina, CZ
+420 728 733 886
kubaholubec@seznam.cz

RYBÁŘSKÁ CHATA

Nabízíme vám možnost nadstandardního ubytování v naší rybářské chatě přímo u vody. Chatu je možné obsadit čtyřmi osobami.

Uvnitř naleznete rozkládací gauč pro dvě osoby a patrovou postel pro další dva rybáře. Chata disponuje základním jídelním vybavením jako jsou příbory, sklenice apod. V případě pobytu je nutné dovézt si svůj vlastní spacák. Chatu je možné připojit k el. generátoru, který je v ceně pobytu zdarma např. pro dobití mobilu, uvaření čaje, či kávy a v chladnějším období je možné si přitopit přímotopem. Cenu za pohonné hmoty srovnáme vždy s koncem pobytu. Pitná voda teče cca 50m od chaty přepadem z obecní studny. Před chatou se nachází ohniště s kamenným sezením. V blízkosti chaty je umístěn suchý záchod. Bližší informace o pravidlech v rybářské chatě naleznete v sekci „Rybářský řád“.

V blízkosti chaty je pro vás připraveno venkovní zázemí v podobě pergoly, která se bude hodit v případě nepřízně počasí a společenského posezení.

Vzhledem k maximálnímu komfortu hostů zaručujeme, že v případě pobytu bude u vody vždy jen jedna skupina rybářů. Můžete se tak těšit na maximální soukromí.