Obec Hříběcí, Horní Cerekev, 393 01, Vysočina, CZ
+420 728 733 886
kubaholubec@seznam.cz

RYBÁŘSKÉ KURZY

Nabízíme vám možnost jednodenních rybářských výukových kurzů. Seznámíme vás se základními rybářskými technikami jako jsou základy plavané, feederu a především populární kaprařiny. Ideální pro děti či úplné začátečníky v rybařině. Pomůžeme vám překonat těžké začátky, naučíme vázat základní uzly a montáže, míchat krmení v závislosti k dané situaci, vyhledávat ryby a hlavně si skvěle zachytáme. Vše si ukážeme v praxi.

Kurz je vhodný pro rybáře s vlastním vybavením, především děti a začátečníky. Krmení není v ceně zahrnuto.

V ceně kurzu je zahrnuta povolenka a výuka.

TERMÍNY:

5. 6. 2023 – VOLNO

6. 6. 2023 – VOLNO

7. 6. 2023 – VOLNO

12. 6. 2023 – OBSAZENO

13. 6. 2023 – VOLNO

Další termíny lze vyhradit po telefonické dohodě.


Celodenní kurz … 2500 Kč / 8 hodin / osoba

Celodenní kurz slouží k seznámení se základy základních rybářských technik jako jsou plavaná, feeder a kaprařina (lov na boilies) dle předchozí domluvy. Ze zkušenosti je nejrozumnější zaměřit se na jednu z nich, dle Vašeho přání. Trvá 8 hodin s kompletní instruktáží a ukázkou v praxi. Konkrétní čas závisí na domluvě.


Průvodce kurzem:

Jakub Holubec, 24 let, student
Ahoj jmenuji se Jakub a připravil jsem si pro vás možnost výuky základních rybářských technik jako jsou plavaná, feeder a kaprařina. Ryby chytám od dětství. Nejvíce se věnuji lovu sumců, ale v průběhu let jsem si prošel každou zmíněnou technikou. Budu se na vás těšit u vody!